КАЛАУД для кальяну - 99 грн. ВУГІЛЛЯ кокосове Phoenix - 85 грн.
Графік роботи:

Щоденно: 10:00–22:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання

Вугілля для кальяну

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Одну з основних критеріїв вживання смачного кальяну як в домашньому приготуванні, так і на великому потоці в закладах грає роль правильного і дуже прискіпливого вибору якісного вугілля для кальяну.

Вугілля для кальяну бувають декількох видів - натуральні (кокосові, деревні, горіхові, лимонні і тд) і хімічні (саморозпалювальні). Натуральне вугілля більш складно і довго розпалювати, але час віддачі жару в рази більше ніж саморозпалювальні. Хімічне вугілля для кальяну швидше розпалюється, але менше тримає жар. Правильно підібране вугілля дозволить вам вдихати натуральний ароматний дим. Кокосове і деревне вугілля тримає жар довше і тому саме його використовують справжні цінителі кальяну і кальянщики !!! Це вугілля тримає високу, стабільну температуру тривалий час, не виділяє хімічних речовин, залишає мало попелу. Саме натуральне кокосове вугілля ми пропонуємо вам використовувати. Але, як то кажуть, не спробуєш - не впізнаєш.

У нашому магазині ви підберете вугілля від виробників: Coco Alla, Kiral Gold, Panda, Tom Coco, Khalil Mamoon, Coco Nara, Euro Shisha, Cocobrico, Daly, Bau Bau, Cobra, Nero, Big Maks, Coco Empire, Crown Kaloud Edition, Tom Coco Gold, Crown Airflow, Phoenix, Crown Punch, Hazelnut charcoal, Yahya, Yahya Elegance, Cocos, Shaman, Arra, Lemon Coal, Moyo.

Розпал вугілля в домашніх умовах настійно рекомендуємо здійснювати за допомогою звичайної спіральної плитки накалювання, ні в якому разі не розігрівайте на індукційній плиті(може привести до білих пористих плям на поверхні). На природі сміливо можна використовувати газовий пальник або багаття.

Фасовка може бути різного об'єму - 9, 18, 24, 48, 72, 112 кубиків. Класична фасування 1 кг кокосового вугілля налічує близько 72 кубика розміром 25 * 25 * 25.

Кокосове вугілля для кальяну є різної форми і розміру. Найбільш популярними є кубики розмірами 25 або 22 мм, так само є варіанти вибору вугілля під калауд, флет і великого вугілля.

Наш магазин настійно рекомендує купувати кокосове вугілля розміром 25 або 22 мм, так як вони найбільш популярні і універсальні, з ними легко працювати як в домашньому приготуванні, так і у виробничих масштабах))).

Димних покурів!)

Вгору